"...Jak by měl průměrný člověk reagovat na zprávy od zjevení, která navštěvují zemi? Jsou nevysvětlitelná. Přesto si přece jen milióny věřících začínají připouštět, že se možná něco děje. Současná zjevení Marie byla nezávisle na sobě téměř ve všech obyvatelných zemích světa. Jsou tato zjevení pravá? Posílá nám Bůh nějakou zprávu? Zprávy o nadpřirozených událostech po celém světě přitahují milióny lidí na místa, kde se má Panna Maria zjevovat..."

Následující dokument poskytuje pohled na tyto události z více stran. Jaký postoj k těmto událostem zaujmete Vy?

 

 

Tip: Při pomalém připojení k internetu je vhodné nechat dokument načíst do mezipaměti. Datový tok filmu je 700kbps. Video lze maximalizovat na celou obrazovku.

 

Jestliže Vás film zaujal a máte chuť k dalšímu a podrobnějšímu studiu této problematiky, rádi bychom Vás pozvali k četbě knihy - Zprávy z nebes - která je rovněž přeložena do češtiny a k stažení ve formátu pdf. K otevření dokumentu je zapotřebí mít v počítači nainstalován Adobe Acrobat Reader.

 

 

Pokud jste došli k názoru, že chcete podpořit propagaci tohoto filmu na svých webových stránkách, chatovacích profilech a blozích, nabízíme Vám možnost umístění upoutávky i vč. návodu k integraci na Vaše stránky.

 

Tyto dokumenty (video Messages from Heaven + stejnojmenná kniha) jsou prezentovány se schválením autora.